VOLVO TIME

__ nabídka pro vás __

Volvo V70 II - 169.000 Kč

Volvo V70

Číst více

Design

Volvo filosofie designu

„Dobrý design není pouze věcí stylizace povrchu. Stejně tak důležité je navrhnout produkt srozumitelným a jednoduchým pro každodenní užívání. Produkt, který není funkční, ztrácí i svůj půvab.“

Volvo SC90  Volvo Concept You  Volvo S60 concept  S60 concept interior  C30 pedal 

Nadčasovost, jednoduchost, funkčnost, robustnost, bezpečnost a solidnost. To jsou aspekty designu této švédské značky, které se cíleně vymezují vůči většinové konkurenci, která se lacině podbízí líbívými křivkami a prvky, které se během prvních pár měsiců "okoukají", mnohdy nemají žádnou specifickou funkci a nutí vás tak se poohlížet po dalším kousku. 

Vývoj loga Volvo

Co vlastně logo Volva představuje?  Kruh se šipkou je symbolem oceli, tedy produktu, kterým bylo Švédsko dlouhá léta vyhlášeno. Reprezentuje však také štít a kopí boha války Marsu a také alchymistický symbol železa. Logo na vozidlech Volvo tak symbolizuje a vytváří spojení s tradicí švédského železářského a ocelářského  průmyslu a silou hodnot jako jsou bezpečnost, kvalita a trvanlivost. V dnešní době také jako značka, která staví na atraktivním a moderním designu a má silné emotivní spojení se zákazníky. Logo bylo doplněno diagonálním pruhem přes mřížku chladiče, který zprvu sloužil k uchycení loga uprostřed ale časem se změnil v dekorativní prvek, který nesmí chybět na žádném voze značky Volvo.

                         logo současné

 Volvo ve světě reklamy

K čemu vám je skvělý produkt, když o něm nikdo neví - jistě, osobní zkušenost a následná reference je tím nejsilnějším a nejdůvěryhodnějším sdělením, ale přeci jen to chvíli trvá a zásah není tak impozantní jako v případě dobře provedené a načasované reklamní kampaně. I Volvo tak po celou historii napínalo síly v této oblasti a nutno říci, že poměrně úspěšně. Vždy se snažilo komunikovat především skutečné benefity pro zákazníka. Nakonec posuďte sami z vybraných tiskových inzercí.

 Volvo 740 Turbo     Volvo crashtest     240T     240T2     Turbo wagon     240 GLT     Volvo krabice 

V70 F1     V70 truck     Snehurka +7     Volvo vs. smrt

TV reklama

S60 T6 Volvo S60 R-Design